TESTS: kurā Latvijas vai pasaules vietā sagaidīt Jauno gadu?

23 komentāri

Jaunā gadā sagaidīšanas svinības vienmēr cenšamies ieplānot laikus, lai godam varētu sagatavoties tām. Svarīgi parūpēties ne vien par lielisku izskatu, bet arī par bagātīgi klātu galdu un, protams, viesu labsajūtu. Skaties.lv ir sagatavojis brīnišķīgu testu, lai tu varētu noskaidrot, kurā no Latvijas vai pasaules pilsētām tev jāsagaida Jaunais – 2016. – gads. Izvēlies – ar mīļoto cilvēku, ģimeni vai draugiem, bet svētki ir domāti, lai tos svinētu!

Atbildi uz šiem desmit vienkāršajiem jautājumiem un uzzini, kur sagaidīt Jauno gadu. Skaties.lv komanda cer, ka 2015. gads bijis piedzīvojumu, mīlestības un laimes pilns. Lai Jaunais 2016. gads ir vēl ražīgāks!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
23 komentāri

TOP komentāri

 • anita
  +3

  anita

  Riodežaneiro, bet būšu pavisam citā pilsētā

  18.12.2015 13:27

 • CHDX
  +3

  CHDX

  Pfff Cēsis :D

  18.12.2015 10:52

 • Dr.Schmurge
  +2

  Dr.Schmurge

  Ar Porziņģi, f*ucking Latvija :)))

  29.12.2015 13:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas