Sveicam visas Latvijas māmiņas un vecmāmiņas Mātes dienā!

0 komentāri

Skaties.lv sievietes sveic visas Latvijas māmiņas un vecmāmiņas Mātes dienas svētkos.

Mātes diena jeb Māmiņdiena ir starptautiski un labi zināmi svētki par godu visām māmiņām. Šajā dienā apsveikumus saņem ne tikai māmiņas, bet arī vecmāmiņas. Apsveikumu kartiņas, šokolādes kastītes tulpes un citi ziedi, ir tie ko mēs dāvinām savām māmiņām. Skaties.lv sieviešu komanda vēlas sveikt arī tevi šajos skaistajos un jaukajos svētkos. Lai katra diena ar bērniem ir pārsteigumu pilna, un lai mātes mīlestība ir nezūdoša!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sveicam visas māmiņas un vecmāmiņas!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas