Sveicam! Anglijas karalienei Elizabeti II šodien 90. gadu jubileja!

1 komentārs

Šodien Anglijas karalienei Elizabetei II aprit apaļa un cienīga jubileja – 90. gadi. Karaliene, viņas darbi un ģimene ir zināma visā pasaulē, un nereti, karaļnama pārstāvji tiek dēvēti par stila ikonām.

Elizabete II ir dzimusi tālajā 1926. gada 21. aprīlī, un par viņas dzīves stāstu un mīlas likstām, zina gandrīz teju vai visa pasaule. Tāpat arī par aprunātāko tematiku pasaulē, ir kļuvusi tieši karalienes grezno tērpu izvēle, apmeklējot ne tikai labdarības, bet arī pils karaliskos pasākumus. Tāpēc šodien suminot jubilāri, vēlamies tev piedāvāt un ieskatīties Anglijas karalienes Elizabetes II skaistāko tērpu un cepuru izlasē. Greznas rotas, krāsaini tērpi un lieliskas rokassomiņas ir karalienes stila zīme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Krista North
    0

    Krista North

    Apbrīnojami... dzimuši 1929.gadā un 2016. gadā svin 90 gadu jubileju... Būs man jāpārskata manas elementārās matemātikas prasmes. Vai arī skaties.lv nenāktu par ļaunu pievērst mazliet uzmanības tam, ko raksta

    22.04.2016 20:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas