Stiliste Gita Šildere: meitenēm ir grūtāk saposties izlaidumam, nekā puišiem

0 komentāri

Strauji tuvojas diena, kad devīto un divpadsmito klašu skolnieces posīsies vienam no skaistākajiem dzīves notikumiem – skolas izlaidumam. Kādas ir šā gada aktualitātes, Bez Tabu rubrika Dzīves smalkumi devās noskaidrot pie stilistes Gitas Šilderes.

Šā gada absolvente Laura atzina, ka izlaidumā svarīgākais ir izskats! Tam piekrīt arī stiliste Gita, kas uzskata, ka meitenēm ir grūtāk saposties izlaidumam nekā puišiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izvēlies volānus, jo tie šajā sezonā ir modē! Tieši tāpat ir ar kailiem pleciem. Kleitai nav jābūt garai – to atstāsim vakarpusei, jo izlaidums ir dienas pasākums.

Svarīgi atcerēties arī par zeķbiksēm – tās diemžēl (vai par laimi) ir obligāts nosacījums, velkot izlaiduma kleitu.

Kādus apavus izvēlējās Gita nākamajai absolventei Laurai un kādas krāsas šosezon ir aktuālas – noskaties šajā video!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas