Šo sestdien Jēkabpilī notiks dāmu iecienītais pasākums Andele Mandele

0 komentāri

Sestdien, 16. aprīlī, tirdzniecības centrā Sēlija no plkst. 10.00 līdz 15.00 notiks populārais tirgošanās pasākums Andele Mandele, kas atbilstoši tirgotāju un pircēju pieprasījumam tiek organizēts arī reģionos.

Andele Mandele ir kustība, kas aizsākās pirms gandrīz desmit gadiem, un pasākumi Rīgā šobrīd pulcē vairākus simtus tirgotāju vienuviet. Dāmas izpārdod savu privāto drēbju skapju saturu par simbolisku samaksu, tā veicinot zaļo dzīvesveidu un vienlaicīgi pircējām sagādājot īstus atradumus. Andele Mandele pasākumi ir plaši apmeklēti, lapai sociālajos tīklos ir vairāk nekā 30 000 sekotāju un aktīvs pieprasījums pēc pasākumiem ir arī mazpilsētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Andele Mandele Ķīpsalā

Jēkabpilī Andele Mandele notiks gaišās un plašās telpās, pirkt un pārdot gribētājiem piedāvājot tirgoties pilsētas centrā, ērti sasniedzamā vietā. Pasākumā ar savu drēbju saturu piedalīsies vairāk kā 50 dāmu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas