Sievišķīgs spēks un smalks skaistums – ZIB* atklāj vasaras kolekciju Feju dārzs

0 komentāri

Pirmdien, 16.maijā, pašmāju modes un dizaina zīmols ZIB* atklāj jauno vasaras kolekciju Feju dārzs. Iedvesmojoties no dabas skaistuma un netveramās burvības, radīta koša kolekcija, kurai piemīt valdzinoša sievišķība un dabiska elegance.

Jaunajā vasaras kolekcijā Feju dārzs iekļautas brīvas kleitas un topi, tunikas un vasarīgi reitūži. Īpaša uzmanība veltīta krāšņiem svētku tērpiem – garās kleitas un svārki ziedu ritmos būs lieliska izvēle īpašiem mirkļiem un notikumiem. Vasaras kolekcijā ZIB* dizaineres ir sarūpējušas arī jaunumus, piedāvājot pavasara/ vasaras žaketes un mēteļus, kā arī piegulošus svārkus – dodot iespēju ieviest vēl vairāk krāsu savā koptēlā.

Kolekcija Feju dārzs ietver mazliet maģijas un burvestības. Tā stāsta par noslēpumainu spēku, kuru var sajust, ļaujoties dabas skaistumam, ziedu smaržām un dabas skaņām. Tā arī vēsta par fejām, kuras var sastapt šādā pulsējošā un enerģijas pildītā vietā, kā vasaras dārzs. Kolekcijas apdrukās, starp rozēm, ir paslēpusies Mīlestības feja, zem kuplajām hortenzijām, snauž Noslēpumu feja, bet ūdenī, gar ūdensrozēm, peld Zaļā dzīvības feja. Kolekciju caurstrāvo sievišķīgs spēks un smalks skaistums. Tajā paslēpušās neskaitāmi daudz sīkas radības, gan tādas, kas visiem acīm redzamas, gan tādas, kuras spēj ieraudzīt tikai retais.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas