Saprāts vai stulbums? Kleitu vietā lustras!

1 komentārs

Milāna ir viena no modes galvaspilsētām, kas katru gadu pārsteidz dāmas, ar košām modes kolekcijām un modes namu radītajiem tērpiem. Bet šogad īpaši ir jāizceļ itāliešu zīmols Moschino, kas vārda tiešākajā nozīmē – ir sajucis prātā.

Itāliešu zīmols Moschino paliks atmiņā vēl ilgu laiku, jo jaunākajā kolekcijā dažas kleitas tika aizstātas ar lustrām. Zīmols ir slavens ar ekstremāliem un ekstravagantiem tērpiem, kādus mēs noteikti neatradīsim pie citiem slaveniem dizaineriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Moschino ir raksturīgas vairākas iezīmes un zīmola dizaineri labprāt kolekciju veidošanā izmanto dažādus motīvus, kas padara apģērbu izteiksmīgāku un ievērojamāku. Šogad kolekcijā dominē tumšais, karstasinīgais stils. Melnas acis, gotiski tērpi. Ne kura katra atļautos ko tādu sev ģērbt mugurā. Bet lustras, tas modes industrijā ir jaunums. Apskati jaunāko Moschino kolekciju fotogalerijā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Līva
    0

    Līva

    Nu kaut kāds vājprāts. cik tālu pasaule iet????? Tiešām neko skaistāku nevarēja izdomāt.... Dažas kleitas kaut cik ciešamas, bet nu lustras?

    26.02.2016 21:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas