Romantiski! Puisis izmisīgi meklē aktrišu konkursā ieraudzīto meiteni

6 komentāri

Konkurss, lai kļūtu par vasaras karstākā seriāla Viņas melo labāk aktrisi, atnes ne mazums pārsteigumu. Fotogaleriju acīmredzot cītīgi skatās ne tikai kandidātes, bet arī citi seriāla skatītāji. Tā, lūk, viena no konkursa daudzajām dalībniecēm ir iepatikusies kādam lasītājam, un viņš lūdz portāla Skaties.lv palīdzību.

Vakar portāla Skaties.lv redakcija saņēma šādu vēstuli:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laba diena!
Skatoties cauri cilvēkus, kas vēlas filmēties seriālā, acīs ļoti iekrita viena jaunkundze. Vai pastāv kāda maza iespēja uzzināt, kā varu ar viņu sakontaktēties? Būtu jums ļoti pateicīgs! Jauku dienu!

Jaunkundzi sauc Santa Zvejniece, kura ir viena no 1650 konkursa dalībniecēm.

Foto; publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Sazinoties ar Santu, viņa laipni piekrita sniegt kontaktinformāciju slepenajam pielūdzējam. Portālam Skaties.lv Santa pastāstīja, ka skatās dažādus seriālus un ir ievērojusi, ka nereti tajos epizodiskas lomas tēlo neprofesionāli aktieri, un bieži vien viņu tēlojums Santu neapmierina. Tādēļ jauniete pieteikusies konkursam, jo uzskata, ka viņa uzdevumus, kas doti uzņemšanas laukumā, varētu veikt labāk. Abi meitenes vecāki esot čakli amatierteātra aktieri, tādēļ Santa domā, ka teātra spēlēšana viņai esot asinīs.

Vislabprātāk Santa tēlotu kādu Marijas draudzeni, jo ar Mariju viņai esot ļoti līdzīgi raksturi:

Foto

 

Pieteikties konkursam Viņas melo labāk meklē aktrisi,  iespējams līdz maija beigām. Pieteikties un aplūkot konkursā iesūtītos foto vari šeit

6 komentāri

TOP komentāri

 • Jolanta
  +4

  Jolanta

  Visādi gadās.
  Lai izdodas! :)

  25.05.2016 17:36

 • pozitiivaa
  +2

  pozitiivaa

  Cik forshi!

  25.05.2016 17:29

 • Celms
  +1

  Celms

  Vēlu veiksmes ...:):)

  25.05.2016 21:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas