Piektdienas noskaņai: seksīgi aktieri, kuri izģērbjas…

0 komentāri

Ak, sievietes, sapņotājas. Holivudas zvaigznes un vīriešu cienīgs augums ar izteiktu vēdera presīti var būt katras sievietes sapnis. Tādēļ esam apkopojušas dažus no aktieriem, kuri ir īpaši seksīgi un nebaidās parādīt savu muskuļoto augumu.

Tumši mati, zilas acis vai blondi mati, brūnas acis. Kura gan skatās vīriešiem acīs, ja uz viņa ķermeņa neatrodas ne viens apģērba gabaliņš. Tas brīdis, kad filmā, aktieri atpogā kreklu, un tu sēdi un nevari sagaidīt to mirkli, kad krekls lēnu garu kritīs uz grīdas un beidzot acis iemirdzēsies un ieraudzīs spožo dienas gaismu. Šo ainu daudzas no mums bieži vien vēlas iemūžināt. Kas mūs tik ļoti piesaista? Muskuļi, iedegums vai vienkārši viņa seksīgais izskats? Apkopojām slavenības, kurām patīk izrādīt savu seksīgo ķermeni. Skaties fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas