Piedalies un laimē! Konkurss visiem grāmatu cienītājiem

48 komentāri

Skaties.lv sieviešu sadaļa tev ir sarūpējusi patīkamu pārsteigumu, kurā tev ir iespēja savā īpašumā iegūt dāvanu kartes 20 eiro vērībā no grāmatu apgāda Jumava.

Piedalīšanās konkursā ir ļoti vienkārša, jo viss kas tev ir jādara, ir jāieraksta komentārs. Tavs galvenais uzdevums – izmantojot savus sociālo tīklu profilus, jāielogojas skaties.lv/sievietei šā raksta komentāru sadaļā un jāieraksta tās grāmatas nosaukums, kas pašai pašlaik ir vismīļākais, un kuru noteikti vēlētos izlasīt. Droši ar šo ziņu vari arī dalīties!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkursa uzvarētājus paziņosim 20. maijā, un starp visiem dalībniekiem izlozēsim četrus laimīgos uzvarētājus, kuri savā īpašumā saņems šo brīnišķīgo dāvanu karti no grāmatu apgāda Jumava. Rezultāti tiks paziņoti Facebook.com un Skaties.lv/sievietei. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Lai veicas un uz priekšu!

Foto: Skaties.lv

48 komentāri

TOP komentāri

 • inga meiere
  +2

  inga meiere

  Pjērs Franks "Laimīgas mīlestības formula"
  Ja laimētu dāvanu karti noteikti izlasīti šo grāmatu.

  13.05.2016 15:08

 • gunars meiers
  +2

  gunars meiers

  Džeimss Metjū Berijs "Pīters un Vendija"
  Vēlos laimēt dāvanu karti šai grāmatai!

  13.05.2016 15:06

 • Inga Sprūde
  +1

  Inga Sprūde

  Stīga Lārsona ilgi gaidītais Millennium turpinājums – romāns “Meitene zirnekļa tīklā”.

  16.05.2016 14:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas