Pavasarī modē dominē apģērbi ar dzīvnieku rakstu elementiem, jo īpaši čūskādu

0 komentāri

Pavasara/vasaras sezonā pasaules vadošo dizaineru modes skatēs, kā allaž, sevi piesaka virkne dažādu siltajam laikam pieskaņotu rakstu un apģērbus rotājošu elementu, kas salīdzinājumā ar ziemas neitrālajiem toņiem ikdienu padara krietni vien košāku. Arī šogad tas neizpaliek.

Kā viena no šīs sezonas aktualitātēm veikalu plauktos nenoliedzami manāma arī eksotisko dzīvnieku rakstu tēma, kurā dominē leoparda, čūskādas, krokodilādas un līdzīgi dzīvnieku pasaules elementi, ar kuru palīdzību ikdienas tēlam piešķirt vajadzīgo devu asumiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto


Ja tev patīk būt pamanāmai un izcelties pūlī, maxi kleitas, tunikas, svārki un topi leopardādas rakstā būs īstā izvēle gaidāmajai vasarai, taču, ja dod priekšroku tikai salīdzinoši nelieliem dzīvnieku rakstu elementiem un akcentiem, iesakām pieturēties pie čūskādas vai krokodilādas rotātiem aksesuāriem – somām, šallēm un apaviem -, kas būs mazāk uzkrītoša, taču tikpat moderna garderobes sastāvdaļa un ko pavisam vienkārši varēsi piekombinēt neitrālos toņos ieturētiem apģērbiem vai rotām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas