Oriģināli! Vīrieši pārklāj savas bārdas ar spīdumiem

1 komentārs

Vīrieši nebeidz pārsteigt. Jaunākā modes tendence, kas aktuāla tieši Ziemassvētku periodā ir “glitter” bārdu bums jeb bārda ar spīdumiem. Šo modes tendenci var izmantot tie vīrieši, kuriem daba nav žēlojusi garu bārdu un ūsas.

Vīrieši arvien biežāk velta laiku, lai koptu savu izskatu un padarītu to unikālu. Pasaules skaistākie vīrieši – Breds Pits, Džonijs Deps un Deivids Bekhems – ir īsti skaistuļi, bet Braians un Džonatans noteikti ir kļuvuši par liela mēroga interneta zvaigznēm, sabiedrībai atklājot jaunāko vīriešu modes tendenci – glitter beards jeb bārda ar spīdumiem. Puiši ir izveidojuši youtube video kanālu, kurā stāsta, kā pareizāk uz bārdas uzbērt spīdumus, un kopumā sniedz ieskatu novērtēt šo krāšņo modes stilu. Tuvojoties svētku sezonai, arī vīrieši vēlas pārsteigt, un šis stils ir kļuvis ļoti populārs tādos sociālajos tīklos kā facebook.com un instagram.com, kuros vīrieši nebaidās dalīties ar fotogrāfijām, kuros redzamas bārdas ar spīdumiem. Vīrieši savas bārdas pārklāj ar rozā, zelta, zaļās un pat violetās krāsas spīdumiem. Ja tavs vīrietis vēl nezina, ko tērpt Jaunā gada vakarā, piedāvā šo spožo tendenci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: bārdas spīdumi, jaunākā modes aktualitāte

1 komentārs

TOP komentāri

  • hmm
    0

    hmm

    Būs jāpamēģina! :D

    01.12.2015 17:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas