Oho! Intars Busulis modelē Aijai Andrejevai jaunu tērpu

0 komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva var būt lepna – ir radīta papīrlelle ar Aijas sejas vaibstiem, figūru un, protams, vārdu. Tagad Aijai jaunus tērpus var radīt ikviens.

Raidījumā LNT brokastis dziedātājai jaunas kleitas rada Aijai īpaši cilvēki – modes māksliniece Indra Salcēviča, mūziķis un producents Guntars Račs un viens no viņas skatuves partneriem Intars Busulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Indra Salceviča zina, ka Aija nav no tām, kura lieto lētas bižutērijas, plastmasas jostas un tamlīdzīgas lietas. Aija ļoti gaumīgi izvēlās sev skatuves tērpu ne tikai uz skatuves, bet arī ikdienā.

Guntars Račs: ”Aija vienmēr ir eleganta, sievišķīga, vienmēr ir kaut kas mazliet apspīlēts, lai formas ir uzskatāmas…”  Guntars uzzīmē Aijai tērpu, kāda viņai vēl nav bijusi – karalisku kleitu.

Foto

Savukārt Intars Busulis Aijai modelē kokteiļkleitu. Intaram Aijas stils patīk, un viņš ir pamanījis, ka patīk arī citiem vīriešu kārtas pārstāvjiem. Intara darinātajai kleitai ir īsas piedurknes, lai varētu redzēt Aijas tetovējumus.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas