Nepieņem dāvanu! Spogulis var atņemt jaunību, bet pērles simbolizē asaras….

0 komentāri

2. Pulkstenis

2/9

Nazis

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Nažus, šķēres, manikīra piederumus – jebkurus citus asus, griezt un durt “spējīgus” priekšmetus iegādājies pati. Asos priekšmetos uzkrājas pārāk daudz negatīvas enerģijas, ir liela iespēja ar dāvinātāju “saiet uz nažiem”. Ja dāvinātājs uzstāj, ka dāvana ir jāpieņem, iedod viņam simbolisku samaksu (vienu vai divus centus).

2. Pulkstenis

2/9
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas