Neļaujies krāpšanai, pareģo nākotni pati! Kafijas biezumu simbolu nozīme

0 komentāri

Ikviena no mums reiz aizdomājusies par to, kas mūs sagaida nākotnē. Zīlēšana kafijas biezumos bijusi viena no populārākajām zīlēšanas metodēm jau no seniem laikiem, bet kā nolasīt pareģojumu, uzzini šajā rakstā! Tas pavisam noteikti ir daudz vienkāršāk, kā arī, tu ietaupīsi naudu un neļausies krāpšanai no zīlnieku puses.

Sagatavošanās process ir pavisam vienkāršs – maltas kafijas dzērājiem krūzītē palikušos biezumus saskalo un ļauj tiem nosēstiem. Kad tas izdarīts, papēti krūzītes dibenu. Lūk, ko nozīmē simboli, kas nosēdušies tavā kafijas krūzītē.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas