Mums joprojām viņš būs seksīgākais vecpuisis… Gaviļnieka Klūnija spēcīgākie citāti

0 komentāri

Džordžs Klūnijs iekarojis vairāku sieviešu sirdis, jo ilgu laiku ticis atzīts par seksīgāko vecpuisi, tomēr pirms diviem gadiem, Klūnijs paziņoja, ka ir gatavs iestūrēt laulības ostā. Tomēr mēs joprojām turpinām sekot līdzi Klūnija radošajām izpausmēm, un šodien simpātiskajam aktierim paliek 55 gadi, sveicam!

Džordžs Klūnijs ir amerikāņu aktieris, filmu režisors un producents. Savas karjeras laikā ieguvis divas Oskara balvas un trīs Zelta Globusa balvas. Piedalījies vairākās lieliskās filmās, piemēram, Oušena banda, Augstu gaisā un citās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Šodien aktierim paliek 55 gadi, lūk, spilgtākie citāti, ko teicis pats Klūnijs.

Es jūtos visnotaļ apmierināts, kļūstot vecāks, jo tas ir labāk par otru variantu, nomirt.

Man patīk mani sirmie mati un krunciņas. Man patīk tas, ka es izskatos labāk nekā savos divdesmit, trīsdesmit gados… Man botulīna injekcijas nevajag.

Vienīgā neveiksme ir necenšanās.

Man nepatīk stāstīt citiem par savu personīgo dzīvi. Tad tā vairs nebūs mana personīgā dzīve.

Es esmu pēdējais cilvēks, kurš var dot labu padomu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas