Milāna sievišķības karaliste! Uzzini, kādu apģērbu iecienījuši itāļi!

Autors: Krista Garanča

0 komentāri

Milānas modes nedēļa turpina pārsteigt, un jaunāko sievišķības šarmu ir ieguvusi modes zīmola Dolce & Gabbana jaunākās kolekcijas skate, kas ir īstens sievišķības paraugdemonstrējums.

Dolce & Gabbana jaunākā kolekcija demonstrē īstu sievišķības paraugstundu. Sārtas kleitas, spīdumi un košas lūpas. Aksesuāriem šogad modes zīmols ir piešķīris lielu uzmanību, īpaši akcentējot apavus. Pilna, masīva zole, augsti papēži, vilnas bumbiņas uz purngaliem, puķu un dažādi citi dekori, ir šī gada Dolce & Gabbana vizītkarte. Uzmanība ir jāpievērš arī sieviešu vājībai – somiņām. Dažas no tām ir veidotas kā seni televīzijas ekrāni. Pārsteidzoši! Apskati jaunāko Dolce & Gabbana kolekciju foto galerijā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas