Lieldienu horoskops: Aunam obligāti jāripina olas, Skorpionam – jāšūpojas

1 komentārs

2. Vērsis

2/13

 Auns

Foto: F64

Foto: F64

Aunam Lieldienās obligāti jāpiedalās olu ripināšanā. Visas citas tradīcijas šīs horoskopa zīmes pārstāvji var neņemt vērā, bet olu ripināšana ir obligāta. Tas tādēļ, lai stiprinātu pašam sev tik svarīgās līdera pozīcijas. Protams, nav divu domu, ka Auns uzvarēs.

2. Vērsis

2/13
1 komentārs

TOP komentāri

  • ?
    0

    ?

    Kur Strēlnieks?

    24.03.2016 17:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas