Labākie ”ieroči” pavasara enerģijas atgūšanai un depresijas padzīšanai

0 komentāri

Kad redzam pirmos saules starus, tā vien gribas aiz priekiem lēkāt un sākt aktīvāk darboties, jo sirds ir gatava darbam. Bet viens no mūsu mīnusiem ir enerģijas lādiņa trūkums organismā. Mūs pārņem slinkums, nespēks un miegainība. Kā atgūt savu enerģiju?

Šo stadiju mēdz dēvēt par pavasara nogurumu, ar kuru cīnās liela daļa sabiedrības. Nogurums, nespēks, lieliski raksturo šo sajūtu. Šī sajūta ir līdzīga, tā it kā vampīrs no mūsu ķermeņa izsūktu visu ko vien var. Bet šo stāvokli var ietekmēt vairāki faktori. Tumšais laiks un nepietiekami saules stari, atņem mūsu enerģiju. D vitamīna trūkums. Varam vainot arī mazkustīgo dzīvesveidu, kas ir tieši izteikts aukstajā periodā – ziemā, kad sportiskām aktivitātēm nodarbojamies mazāk, arī mūsu uzturs, ko uzņemam, ir nepilnīgs un tajā nav pietiekami daudz kaloriju un, protams, vasaras dārzeņu. Vīrusi un infekcijas ir mūs pārņēmušas un plosījušas mūsu organismu, no tā visa mēs spējam nogurt un esam nomākti. Līdz ar to mūsu vitamīnu trūkums organismā ir samazinājies, kas atņem mūsu enerģiju. Bet kā atgūt savu pavasara mirdzumu saulītē? Sniedzam lieliskas idejas sava enerģijas lādiņa atjaunošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas