Keitija Perija H&M Ziemassvētku kampaņas seja atbalsta

2 komentāri

Šogad par jauno H&M Ziemassvētku kampaņas seju ir izvēlēta slavenā amerikāņu dziedātāja Keitija Perija. Dejojoši rūķi un dziedātājas jaunākā Ziemassvētku dziesma sniedz nelielu ieskatu H&M radītajā apģērbu kolekcijā.

Kampaņas videoklipā Keitija Perija ir ģērbusies jaunās kolekcijas apģērbā, izvēloties apvienojumu starp “glamūrīgu” un jautru stilu, piemēram, fejas kostīms, silts, balts vilnas džemperītis apvienots ar melnām mākslīgās ādas biksēm. Nenoliedzami Ziemassvētkiem atbilstīgākais tērps, ir melnie svārki ar baltu, dāvanai līdzīgu T kreklu. Jaunā H&M Ziemassvētku apģērbu kolekcija ir spilgta un maģiska, atbilstoša svētku gaisotnei.
Keitija Perija ir no tām slavenībām, kura noteikti iederas jaunajā kampaņā. Slavenā dziedātāja ir pazīstama ar savu ekstravaganto stila izjūtu un nebeidz pārsteigt savus fanus, ar ko jaunu un nebijušu.

VIDEO: Keitija Perija H&M jaunās Ziemassvētku kampaņas seja

2 komentāri

TOP komentāri

 • Elza
  +1

  Elza

  Ir jautri un stilīgi:)

  25.11.2015 14:52

 • Gundega
  0

  Gundega

  Izdevudies reklāma,manas mazas 2gadnieces mīļākā reklāma

  20.12.2015 11:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas