Kam patiesībā ir paredzētas šīs mazās džinsu kabatas kniedes?

1 komentārs

Mistēriski mazā kabata, kas rotā džinsu bikšu priekšpusi, ir noslēpumaina vieta, bet tās nozīmi mēs jau atklājām. Bet – ko uz mazajām kabatiņām dara pavisam niecīgās kniedes, kam tās īsti ir paredzētas?

Lai arī mazajai kabatiņai mūsdienās nav noteicoša loma, tomēr dažkārt, ejot uz ballītēm, tajā varam ielikt centus, kā to kādreiz darīja kovboji, kuri tajā uzglabāja nelielas monētas, pulksteņus un ķēdītes. Bet vai esi kādreiz aizdomājusies, kam paredzētas mazās, sudrabotās, zeltītās un visādi citādās kniedītes, kuras atrodas uz mazās kabatiņas stūrīšiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Šodien sniedzam tev sen gaidīto atbildi. Šīs kniedes tur atrodas, lai aizsargātu džinsus no ātrākas nodilšanas, jo kabatu stūrīši ir vieta, kur nodilums iestājas vispirms un džinsi vairs neizskatās ”svaigi”. Kniedes ir paredzētas, lai novērstu bikšu nodilumu, jo ikdienā roku vēzēšana un kustība veicina ātrāku auduma bojāšanu. Vai tu to jau zināji? Balso aptaujā!

Vai tu zināji, kam ir paredzētas džinsu kabatas mazās kniedes?

Rezultāti:
13%

87%

1 komentārs

TOP komentāri

  • Janis
    0

    Janis

    Vai tas bija noderīgi? Nē....

    06.05.2016 18:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas