Jautri! Lietas, ko sievietes dara, tikai tad, kad drauga nav klāt

0 komentāri

Tas nav noslēpums, ka ir reizes un dienas, kuras vēlamies pavadīt vienatnē – bez vecākiem, bērniem vai mīļākajiem, lai arī cik ļoti viņi visi būtu nozīmīgi. Sieviešu iztēle patiešām ir bagātīga. Un tas, ko mēs darām vienatnē, ir patiesi aizraujoši.

Tev ir jāzina! Smieklīgas un jautras lietas, ko sievietes, iespējams, dara, kad paliek vienas pašas mājās. Vai kāda no šīm lietām tev ir pazīstama? Vai mīli dejot un skaļi dziedāt līdzi, nevienam netraucējot un bezbēdīgi smejoties? Šie laiskie mirkļi, kad varam baudīt klusumu un mieru un pabūt kopā tikai ar sevi. Esam apkopojušas 11 grandiozi patiesas lietas, ko liela daļa sieviešu, iespējams, dara vienatnē. Vai tu tam piekrīti, balso aptaujā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas