Jautājums atrisināts. Kādas saulesbrilles vislabāk piestāv tavai sejas formai?

0 komentāri

2. Lāsīšu brilles jeb Aviator

2/6

Lai arī cik ļoti vēlētos uz sejas likt kaķacs formas brilles, kas ir aktuālas arī šogad, neizraujies un pārdomā, vai tiešām būtu tā vērts tērēt milzīgas naudas summas, briļļu dēļ, kuras tev pat nepiestāv. Lai zinātu, kādas formas brilles tev ir nepieciešams iegādāties, esam apkopojušas tavai sejas formai atbalstošākās briļļu formas, kuras padarīs tavu seju ne tikai slaidāku, bet arī izcels vaigu kaulus.

Kaķacs saulesbrilles

Foto: flickr.com

Šīs brilles piestāvēs ovālai, sirds un kantainai sejas formai, izceļot vaigu kaulus un padarot seju sievišķīgāku un romantiskāku.

2. Lāsīšu brilles jeb Aviator

2/6
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas