Jaunā Pirelli kalendāra sievietes

1 komentārs

Var droši teikt, ka jaunākais Pirelli kalendārs ir atšķirīgāks no jebkura cita pirms tam veidotā kalendāra. Iemesls ir pavisam vienkāršs. Projektā piedalās patiesas sievietes ar šarmu.

Jaunā kalendāra bildes ir uzņēmusi slavenā fotogrāfe Annija Leibovica. Kalendārā ir iekļautas 13 ietekmīgas sievietes, kas padara pasauli citādāku. Fotogrāfijās ir uzņemti klasiski, bet intīmi portreti, kuros sievietes ir attēlotas kā stipras, dabiskas personības. Sievietes, kuras pozē jaunākajā kalendārā, Yoko Ono, Patti Smith, Serena Williams Fran Lebowitz, Amy Schumer, Tavi Gevinson, Ava DuVernay, Natalia Vodianova, Agnes Gund, Kathleen Kennedy, Mellody Hobson, Shirin Neshat un Yao Chen, ir dažāda vecuma, ar dažāda tipa figūrām. Slavenās sievietes kalendārā ir pozējušas dabīgi un bez liekas izlikšanās, kāds arī bija fotosesijas galvenais mērķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: jaunās Pirelli kalendāra sievietes

VIDEO: Pirelli kalendāra sievietes aizkulisēs

1 komentārs

TOP komentāri

  • anete
    0

    anete

    Beidzot normālas sievietes nevis kaulainas.

    01.12.2015 17:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas