Jākaļ dzelzs, kamēr karsta! Uz Konrāda jaunās draudzenes lomu aktrises piesakās konkursā

0 komentāri

Šodien seriāla Viņas melo labāk skatītāji būs redzējuši jau  pirmās četras jaunās sezonas sērijas. Jāteic, ka šis apstāklis nav palicis bez sekām un pirmo sēriju satura vēsmas ir ietekmējušas konkursu Viņas melo labāk meklē aktrisi.

Jau pirmajā sērijā noskaidrojās, ka Konrāds ir palicis viens un …nelaimīgs. Cītīgākie seriāla Viņas melo labāk skatītāji, zinot Konrāda un Jolantas mīlestības vēsturi, noteikti saprot, ka “ar kurvīti palikušajam” Konrādam būs grūti tagad atrast savas mīļotās vietā kādu citu….. Tomēr skaidrs ir arī tas, ka pievilcīgi vīrieši seriālos nemēdz palikt vieni….

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādēļ  nav nekāds brīnums, ka konkurss Viņas melo labāk meklē aktrisi sāk saņemt pieteikumus tieši uz Konrāda jaunās draudzenes lomu..

Viena no kandidātēm pat ir risinājusi sižeta pavērsienu, proti – viņa varētu būt Konrāda psihoterapeite, ar kuru vēlāk pacientam izveidojas romantiskas attiecības, bet otra sola beidzot Konrādu padarīt “par īstu vīrieti”.

Vēl kāda konkursa dalībniece vēlas būt Konrāda draudzene, jo “Viņš ir mans mīļākais aktieris…”

Taču īsi un konkrēti ir norādījusi kāda cita Konrāda draudzenes lomas kandidāte: “Gribētu Konrāda jaunās draudzenes lomu, tāpēc, ka tā būtu galvenā loma.”

Foto: Konrāds un viņa iespējamās jaunās draudzenes

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas