H&M iekaro Parīzes modes nedēļu ar krāšņu bohēmu

Autors: Krista Garanča

0 komentāri

H&M iekaro Parīzes modes nedēļu ar īpaši stilīgiem tērpiem. Sievišķības ideāls rudens/ziemas kolekcijā. Mode nav tikai vārds vai izskats. Mode ir skats uz dzīvi. Tā ir attieksme, kā tu sevi izjūti, iepazīsti pasauli un apkārtējo vidi. Ar apģērbu palīdzību sabiedrībai stāstām par savu personību, interesēm. To šogad dara arī mums labi zināmais zīmols.

Jaunā kolekcija demonstrē zemes toņus – bēšos, pelēkos, brūnos. Kolekcija ir nedaudz bohēmiska, bet tajā pašā laikā moderna un aktuāla. Krāšņi raksti, ornamenti, aksesuāri, ādas jakas un, protams, svītras, kas īpaši akcentē šā gada modes tendences pasaulē. Lielas, apjomīgas hūtes, mežģīnes un gotiskais stils arī ir saskatāms jaunākajā kolekcijā. Nedaudz vesterna, nedaudz bohēmas un sievišķības. Apskati jaunāko H&M kolekciju Parīzes modes nedēļas ietvaros.

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas