Greizsirdīgā Dāvida sieva: Vismaz nebučosies, ja smirdēs pēc laša! VIDEO

1 komentārs

Šova precētie pret brīvajiem brīvā meitene Ināra ir sirsnīga meitene ar labu sirdi. Viņai patīk vīrieši, kuriem kājās nav zeķu, kad viņi ir kaili. Ināra ir sieviete, kura dzimusi raganu naktī, un pati sevi šova laikā ir nodēvējusi par īstu raganu, un puišu ”atkošana” nesagādā nekādu problēmu.

Kā jau ierasts, arī šoreiz apskatījām, kā tad sievas cīnās ar vīru nodevību un kā vīru izdarības tiek aprunātas aizkadrā. Emīla draudzene ir mierīga sieviete. Ināru komentē kā izskatīgu sievieti, kurai nav bail no izaicinājumiem, bet Dāvida sieviņa ir īsta negantniece un atzīst, ka ir greizsirdīga, un nepatīk, ka vīrs ar Ināru viens otram atrodas pārāk tuvu, bet līdz uzvarai ir gatava iet pilnu klapi. Ko sievas domāja par Ināru un kā aprunāja vīrus, skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Ja esi palaidusi garām video, kādēļ Ināra pēkšņi pameta randiņu ar Dāvidu, tad to vari noskatīties šeit. Un, ja nezini, kādēļ Dāvids nespēj saprasties ar ”mazo draudziņu”, šo ainu vari noskatīties šeit.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas