Grāmatu konkursa uzvarētājas ir noskaidrotas. Apsveicam!

0 komentāri

Pirmdienas ir laimīgās dienas. Vēlamies pateikt visiem dalībniekiem lielu paldies, par piedalīšanos un šodien ir tā diena, kad esam gatavas paziņot uzvarētājus.

Pie četrām lieliskām dāvanu kartēm no grāmatu apgāda Jumava 20 eiro vērtībā šodien tiek:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
  1. Marina Sorokina,
  2. Sanita Štrausa,
  3. Anete Jozauska,
  4. Elīza Ruska.

Apsveicam uzvarētājas un novēlam, lai tava kārotā grāmata, rotātu tavu grāmatu plauktu. Vēlreiz visiem dalībniekiem vēlamies pateikt lielu paldies, un turpinām aktīvi gozēties un lasīt spilgtākos mirkļus un noderīgākos padomus portālā skaties.lv/sievietei.

Sirsnīgi sveicam uzvarētājas!!!

Par dāvanu kartes saņemšanu, laiku un vietu, lūdzam sazināties personiski šeit.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas