FOTO: vīrišķīgi ugunsdzēsēji nekautrējas parādīt savu dvēseles pusi

0 komentāri

Austrālijā ir izdots ugunsdzēsēju un glābēju kalendārs, kas parāda vīriešu iejūtīgo, pievilcīgo pusi.

Mums, sievietēm, var šķist, ka vīrietis, kā jau stiprā dzimuma pārstāvis, ir ar stingru raksturu, savu viedokli, nepiekāpīgs, un kā jau īsts vīrietis skaļi neizpauž, ka arī viņam ir jūtas. Šie ugunsdzēsēji lauž vīriešu stereotipus un parāda, ka arī stiprā dzimuma pārstāvji nekautrējas izrādīt savu maigo pusi. Arī vīrieši spēj būt iejūtīgi, mīlēt no visas sirds un nekautrēties par savu maigumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kalendāra fotogalerijās vīrieši ir parādīti gan kā vareni glābēji, gan arī kā atbildīgi vīrieši, kuri uzņemas rūpes arī par cilvēku labākajiem draugiem. Bildēties kopā ar kaķēniem un kucēniem ir vairāk raksturīgi sievietēm, bet, pasaulē ir vīrieši, kuri uzskata, ka pārāk liela mīlestība un labestība nav jāslēpj. Apskati skaisto ugunsdzēsēju un glābēju kalendāru fotogalerijā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas