FOTO: viesi ”uzspridzina” sarkano paklāju ar dīvainiem aksesuāriem

0 komentāri

Aksesuāriem ir būtiska loma ikdienas ģērbšanās stila noteikšanā. Ar to palīdzību spējam ne tikai izcelties vai papildināt vienkārša stila apģērbu, bet arī parādīt savu statusu sabiedrībā un kopumā justies skaisti.

Rīgas modes nedēļa ir viens no pasākumiem, kur aksesuāri zib no visām iespējamām malām. Arī šogad modes nedēļas viesi nespēja mūs nepārsteigt, izvēloties gan pilnīgi trakus, nederīgus, gan arī skaistus un stilīgus aksesuārus. Tā kā Rīgas modes nedēļa ir tā vieta, kur liela daļa sievietes vienu otru apbrīno un smeļ idejas sava stila odziņas papildināšanai un uzlabošanai, esam apskatījušas un apkopojušas modes nedēļas viesu izvēlētos aksesuārus, ar kuriem arī tu vari papildināt savu garderobi vai vienkārši smelties stila paraugstundas no viesiem. Fotogalerijā manīsi ne tikai tālskata aksesuāru, bet arī grāmatas, gredzenus un ”puķu grozu” uz galvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas