FOTO: tā tiešām ir viņa? Kā gadu laikā mainījies Britnijas Spīrsas izskats

0 komentāri

Britnija Spīrsa ir daudzu pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados dzimušo meiteņu elks. Baby One More Time bija klasiska popielas dziesma, ko ikviena no mums reiz vēlējusies dziedāt klases priekšā. Kautrīgākās to gan darīja, nevienam neredzot – mājās pie spoguļa. Tomēr Britnija ir bijusi provokatīva persona.

Laika gaitā pamatīgi mainījusi izskatu, daudzas prāto – vai tiešām Britnija atļāvusi iejaukties kādam plastikas ķirurgam savā izskatā? Kā pati Britnija atzinusi kādā 2014. gada sākumā veiktā intervijā, viņa reiz “uzpumpējusi” lūpas. Klīst baumas, ka Britnija uzlabojusi arī degunu, kā arī atsūkusi taukus. Pārliecinies pati, kā gadu laikā mainījies Britnijas Spīrsas izskats!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas