FOTO: slavenā seriāla Baywatch seksīgie aktieri! Vai atceries, kā viņi izskatījās?

0 komentāri

Vienalga, vai tu esi 90. gadu vai 80. gadu seriāla Baywatch fane, jau tagad filmas iznākšanu uz lielajiem ekrāniem nevaram sagaidīt. Jaunākajā filmas daļā piedalīsies slaveni aktieri – seksīgais Zaks Efrons, Deivids Haselhofs un tvirtais Dveins Džonsons.

Jau 2017. gadā varēsim lūkoties uz seksīgajiem vīriešiem, kuri glābj cilvēku dzīvības. Kamēr filma vēl tiek uzņemta un seksīgās ainas ir stingri turētas noslēpumā, tikmēr mēs tev piedāvājam ielūkoties tālajos astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados un apskatīt, kādi aktieri un aktrises ir piedalījušies slavenajā seriālā Baywatch. Varēsi atsaukt atmiņā to gadu modi, un, protams, nevar aizmirst pieminēt sieviešu augumus un ķermeņa apjomus, ar ko šis seriāls kļuva tik populārs visā pasaulē, ar Pamelu Andersoni priekšgalā, kuru vēl šobaltdien uzskata par vienu no seksa simboliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas