FOTO: sitilste uz Rīgas modes nedēļas pasākumu ierodas ar ”puķu grozu” uz galvas

0 komentāri

Vakar Rīgas modes nedēļas ietvaros Latvijas zīmoli Anna Led un Mareunrol’s prezentēja jaunākās modes kolekcijas. Futūrisms ar pagātnes iedvesmu vislabāk raksturo šīs kolekcijas.

Rotaļas ar apģērba auduma izvēli, detaļām un neliela piegarša no pagātnes modes tendencēm lieliski iederas jaunākajās kolekcijās. Anna Led kolekcija parāda tās vienmēr ieturēto sievišķīgo, harmonisko stilu. Visas šīs sezonas aktualitātes varam saskatīt zīmola radošajā darbībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākumu, kā ierasts, apmeklēja Latvijā labi pazīstamas personas – sākot ar mūsu pašu populārajiem modes blogeriem un beidzot ar modes ekspertiem, dizaineriem un TV sejām. Neiztikt arī bez sievietēm, kuras ar stila izjūtu ir uz jūs. Zinām, ka pirms diviem gadiem puķu tēma uz galvas kā rota bija ļoti populāra un aktuāla, bet mūsdienās no šādām variācijām būtu ieteicams izvairīties. Pasākuma viesu stilu skaties fotogalerijā!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas