FOTO: sieviete no brokastu pārslām pagatavo skandalozo Kimu Kardašjanu un citas slavenības

0 komentāri

Pasaulē ir daudz ietekmīgu cilvēku, kuriem piemīt talants, par kuru, iespējams, neviens pat nenojauš. Šobrīd interneta vietnē Facebook.com klejo sieviete, kura no brokastu pārslām ir pagatavojusi īstus mākslas darbus.

Izrādās, ka brokastu pārslas ir, ne tikai ēdamas, bet tās var izmantot arī, lai pagatavotu gleznas, un dažādus sīkus mākslinieciskus darbus. Garadarbu gatavošanā tiek izmantoti pasaulē slavenās šokolādes rīsu brokastu pārslas, ar kurām, ir iespēja apstrādāt pat sīkus darbus. Sieviete ir ieguvusi atzinību, jo no pārslām pat ir pagatavojusi skandalozo Kimas Kardašjanas portretu, kurā viņa pozēja ar atkailinātu pēcpusi un glāzi šampānieša rokās. Arī slavenais dziedātājs Jay Z ir izpelnījies uzmanību. Protams, sievietes nevar iztikt bez rokassomiņām, un no brokastu pārslām ir pagatavot slavenā modes zīmola Chanel rokassomiņa. Ielūkojies foto galerijā un apskati, ko var paveikt no tik sīkām brokastu pārslām, tu neticēsi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas