FOTO: Rīgas ielu mode. Kā mūsu sievietes ģērbjas pavasarī

0 komentāri

Nesen noslēdzās kārtējā Rīgas modes nedēļa, kur, protams, valdīja gan košas krāsas, gan jauni, gan jau aizmirsti apģērbu salikumi. Droši vien arī kādai no mums kaut kas nedaudz no jaunākās modes “prātā aizķērās”, taču, – cik patiesībā izmantojam profesionāļu piedāvātos jaunumus, vislabāk var redzēt ikdienā. Tādēļ Skaties.lv/Sievietei piedāvā tev fotogaleriju par Rīgas ielu modi 2016. gada pavasarī.

Lai arī laikapstākļu prognozētāji sola, ka saulīte tuvākajās dienās atkāpsies, rīdzinieku un Rīgas viesu garderobē pavasara krāsas ienākušas uz palikšanu. Protams, brīžiem joprojām šķiet, ka mūsu galvaspilsētas iedzīvotāju skapjos ir tikai melnas vai pelēkas drēbes, taču tad pēkšņi “uzspīd” kāds košs krāsu laukums, kas pa vienam vien “pievelk” sev arī pārējos. Turklāt nost ar runām, ka mēs, latvieši, esam drūmi un neatsaucīgi. Gandrīz visas uzrunātās dāmas ļoti laipni un ar smaidu piekrita pozēt mūsu fotogrāfam, lai tu varētu iedvesmoties no viņu ikdienas ģērbšanās stila. Paldies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas