FOTO: otrās Eirovīzijas atlases kārtas dalībnieki izvēlas ekstravagantus apģērbus

0 komentāri

Vakar norisinājās otrā Eirovīzijas atlases kārta, ar kuru mēs pavisam noteikti varam lepoties, jo mūsu Justs ir ticis tālāk, un sestdien viņa priekšnesumu varēsim vērot vēlreiz. Arī šodien esam apkopojušas Eirovīzijas otrās atlases tērpus.

Atceroties pirmās Eirovīzijas kārtas apģērbus, tad arī otrajā kārtā ir atrodamas gan apģērbu veiksmes, un protams neveiksmes. Austrālijas un Albānijas pārstāvēs bija izvēlējušās klasiskā Eirovīzijas stilā ieturētas kleitas, kuras bija lakoniskas un elegantas. Ar savu priekšnesumu pārsteidza Bulgārijas pārstāve, to pašu jāsaka arī par viņas izvēlēto apģērbu, kas nedaudz atgādināja skandalozās dziedātājas Lady Gaga ģērbšanās stilu. Visus otrās Eirovīzijas atlases kārtas apģērbu izdošanās un katastrofas, skaties foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un protams, sirsnīgi sveicam Justu Sirmo ar tikšanu Eirovīzijas finālā!

Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas