FOTO: meitene, ar kosmētikas palīdzību pārvērš sevi par briesmoņiem. Iespaidīgi!

0 komentāri

Par jaunu un visai interesantu nodarbi kļuvusi kosmētikas lietošana netradicionālā veidā. Māksliniece no Austrālijas to lieliski pierāda.

Šī māksliniece ir apbrīnojama, jo ar kosmētikas palīdzību meitene sevi pārvēš par šaušalīgiem briesmoņiem. Viņas bildes atgādina citplanētiešu filmas. Asiņainas acis, asi zobi un izspiedušies kauli no ādas – to visu viņa ir paveikusi, apgleznojot savu ķermeni. Kas zina, varbūt šo meiteni drīz redzēsim arī slavenu Holivudas filmu subtitros kā māksliniecisko vadītāju. Apskati šausmu filmas cienīgas fotogrāfijas, kā parasta meitene tapa par īstu briesmoni, vārda vistiešākajā nozīmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas