FOTO: māju ielu mode. Apskati jūrmalnieku greznās mājas!

0 komentāri

Jau rīt Jūrmalā tiks atklāti Jūrmalas Kūrorta svētki, kas vilinās ne tikai vietējos pilsētniekus, bet arī tūristus apskatīt, kas pilsētā jauns, apmeklēt daudzveidīgos pasākumus un doties saulainā pastaigā gar jūru. 

Jūrmala ir iecienīta kūrorta vieta gan vietējiem, gan arī tūristiem. Staigājot pa Jūrmalas ieliņām, kuras pirms svētku atklāšanas ir vēl patukšas, esam apskatījušas jūrmalnieku skaistās un sakoptās mājas, no kurām dažas ir īstas sapņu pilis. Kā Jūrmala gatavojas uzņemt viesus un kā tiek pucētas mājas, skaties fotogalerijā, kurā ir apkopotas tikai neliela daļiņa no Jūrmalas krāšņajām mājām. Kas zina, varbūt dodoties pastaigā pa Jūrmalu, tu ieraudzīsi savu kāroto dzīvesvietu un ņemsi kādu māju par piemēru, lai sapņaini cerētu, ka arī tev kādreiz būs tik šika dzīvesvieta. Skaisti un grezni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas