FOTO: latviešu zīmola Amoralle šovs – kārdinošs un elegants

0 komentāri

Vakar aizritēja pēdējā Rīgas modes nedēļas diena, kurā pirmo reizi piedalījās latviešu bērnu zīmoli. Bet laurus un lielāko prieku sieviešu acīm, ieguva Amoralle gala šovs.

Latviešu zīmols Amoralle ir labi pazīstams visām sievietēm. Tas ir moderns, sievišķīgs, izaicinošs un seksīgs. Zīmola jaunākā kolekcija pierāda, ka sievietes elegancei nav robežu. Šādos tērpos jebkura sieviete varētu justies kā dieviete. Zīds un mežģīnes ir perfekts apvienojums, lai parādītu sievietes iekšējo dabu, skaistumu un noslēpumainību. Arī šogad latviešu dizaineres jaunākā kolekcija ir iepriecinājusi daudzas sieviešu sirdis. Jauno kolekciju skaties foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas