FOTO: karaliskajai ģimenei pieci gadi! Keitas un Viljama kopīgie mirkļi, kas sajūsmināja visu pasauli!

0 komentāri

Pirms pieciem gadiem savus gredzenus mija Keita Midltone un princis Viljams. Šī bija diena, kad visa pasaule savos TV ekrānos vēroja karaliskās ģimenes lielāko notikumu.

Tā kā šogad aprit jau piektais gads, kopš princis Viljams un Kembridžas hercogiene ir precējušies, esam apkopojušas gan kāzu dienu skaistākos mirkļus, gan arī karaliskā pāra skaistākos dzīves mirkļus. Jāatgādina, ka Keitas augumu tieši pirms pieciem gadiem rotāja slavenā un skandalozā dizainera Aleksandra Makvīna darinātā kleita, kuru pēc karaliskā pāra kāzām iecienīja ļoti daudz sieviešu. Keitas rokās bija pasakains, lakonisks maijpuķīšu pušķītis, bet galvu rotāja dimanta diadēma. Arī princis Viljams izskatījās lieliski, kā jau princim pienākas. Sveicam karalisko pāri piecu gadu jubilejā! Skaistākos pāra dzīves mirkļus skaties fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: karaliskā pāra kāzu diena

Foto: spilgtākie mirkļi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas