FOTO: ja tev šķita, ka cepures nav domātas tev, tad ielūkojies galerijā!

0 komentāri

Zirgu jāšanas sacensības ASV ir liels notikums ne tikai sportistiem, bet arī sievietēm, kuras atrāda jaunākās modes tendences un savu prestižo statusu sabiedrībā. Šajā pasākumā īpašu lomu ieņem sieviešu aksesuārs – cepures.

Čērčildaunsā kā katru gadu ierastas norisinās zirgu jāšanās sacensības, kas ir liels notikums tieši sieviešu vidū, jo ir pienācis laiks izrādāt pat vissīkākās apģērbu nianses. Šo sacensību apmeklētājas ir slavenas ar savu glamurīgo cepuru izvēli, kas tiek pasūtītas un dizainētas konkrēti šim pasākumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Megija Mae ir viena no slavenākajām dizainerēm, kura šim pasākumam izgatavo skaistās cepures. Dažas no tām ir pat īsti mākslas darbi.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Visas cepures, kas darinātas ir augts roku darbs, un par galvenajiem materiāliem tiek izmantots dabīgais zīds, tafts un zīda organza.

Foto

 

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Kā ierasts šo pasākumu apmeklē arī Holivudas iecienītākās un slavenākās zvaigznes.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas