FOTO: Eirovīzijas finālistu kolorīto tērpu apskats. Kurš bija tavs favorīts?

0 komentāri

Vakar norisinājās Eirovīzijas fināls, kurā uzvaras laurus plūca Ukrainas dziedātāja, apsteidzot Krievijas un Austrālijas pārstāvjus. Arī Eirovīzijas šova finālā, dalībnieki bija izvēlējušies neparastus tērpus.

Vakar, ar neparastiem tērpiem mūs pārsteidza Vācijas dziedātāja, kuras stils un skatuves tēls atgādināja japāņu ekstravaganto stilu, bet savukārt, itāliete, atrādīja to, kas šogad dominē modes pasaulē. Itālija ir viena no modes zemēm, tādēļ var noprast, ka uz Eirovīziju nesūtīs sievieti, kura neparādīs pasaulei, kas šogad aktuāls. Itālijas dziedātāja bija izvēlējusies tērpties kleitā, zem kuras bija pavilkts parasts t – krekls. Varbūt tas neizskatījās šiki un grezni uz citu dalībnieku fonu, bet atšķirība bija pamanāma. Spānijas pārstāve izvēlējās Eirovīzijai neraksturīgu tērpu – sporta kleitu. Arī pasaules slavenais dziedātājs Džastins Timberleiks bija izvēlējies parastu skatuves tērpu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eirovīzijas fināla dalībnieku apģērbus, skaties foto galerijā.

Foto

Atgādinām, ka Latvijas pārstāvis Justs ieņēma 15. vietu un saņēma punktus no šīm valstīm:

Žūrijas vērtējumā – Čehija (1), Īrija (1), Gruzija (7), Šveice (3), Izraēla (5), Vācija (2), Krievija (3), Lietuva (7), Maķedonija (3), Igaunija (8), Ukraina (8), Polija (6), Slovēnija (7), Ungārija (8).

Skatītāju balsojumā Latvija saņēma 63 punktus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas