FOTO: ar greznu un jautru ballīti svin karalienes Elizabetes II 90. dzimšanas dienu!

0 komentāri

Lai svinētu karalienes Elizabetes II 90. dzimšanas dienu, Vindzoras pilī tika rīkota krāšņa balle, kurā piedalījās arī Kembridžas hercogiene un princis Viljams. Viņas Majestāte izvēlējās tērpties jūras zilā kostīmā ar mežģīnēm.

Svinību dienā karaliene Elizabete II izvēlējās tērpties jūras krāsas zilā kostīmā, savukārt Keita Midltone bija manīta miesas krāsas kleitā ar sarkanu jaciņu, kas ir pirkta mums labi zināmajā veikalā Zara, kas maksā 59,95 eiro. Karalienes ballītē piedalījās arī princis Harijs, princis Čārlzs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Karaliskās ģimenes pārstāvji par godu karalienes apaļajai jubilejai bija sarīkojuši krāšņu ballīti. Karaliene notikumā vietā ieradās ar karieti. Pasākumā dziedāja Kailija Minoga, un pasākuma ietvaros zirgu parādē kopumā piedalījās 900 zirgu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas