FOTO: apskati Rīgu no putna lidojuma

0 komentāri

Rīgu mēdz dēvēt par vienu no skaistākajām pilsētām pasaulē, un mēs, latvieši, noteikti tam varam piekrist. Tā mūs lolo ar senu vēsturi un namiem, kas ir gluži kā no pasakām.

Tā daļa Rīgas, tā daļa manas Rīgas – vārdi no grupas Astro`n`out dziesmas daļa Rīgas. Tā liek aizdomāties, ka patiesībā daudzi no mums Rīgu nemaz tā nav iepazinuši. Vēsture, kas seko līdzi mūsu galvaspilsētai, ir bagāta, to pašu varam teikt arī par Rīgas namiem, ielām un cilvēkiem. Šodien tev ir lieliska iespēja aplūkot nelielu daļu no Vecrīgas fotogalerijā, kas ir uzņemta no nedaudz augstāka skatpunkta, kādu tu ikdienā nemaz neredzi. Varbūt kāda no jums nemaz Rīgu nav redzējušas no augšas, tādēļ aplūko fotogaleriju un iedvesmojies pacelties soli augšup, un ielūkojies, tā tevi var pārsteigt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas