FOTO: apbrīnojami! Akmens mandalu stāsts

0 komentāri

Mandala ir cēlusies no Indijas, kas burtiski tulkojot nozīmē – aplis. Mandala ir kas vairāk par vienkāršu apli, tā atspoguļo visumu, mūsu attiecības gan ķermeņos gan prātos.

Mandala mūsu dzīvēs parādās visos dzīves aspektos, un tā simbolizē priekšstatu, ka dzīve nekad nebeidzās. Mandalas izmanto arī meditācijas nolūkos un ļauj cilvēkam kļūt par vienu veselu, sastapties ar nezināmo un visumu. Katra no mums var izveidot savu mandalu, kas simbolizē savu braucienu caur dzīvi, lai pastāstītu savus piedzīvojumus. Šī kanādiešu māksliniece, savu stāstu ir parādījusi visai pasaulei, gleznojot mandalas uz akmeņiem, un veidojot pasakaini skaistas mandalu rotas. Apskati tās foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas