FOTO: aktrišu konkurss finišē! Seriāla kārotāko lomu otrajā vietā – Baiba!

0 komentāri

Ir konkursa Viņas melo labāk meklē aktrisi pēdējā diena. Kā jau rakstījām, konkursa dalībnieces visvairāk iekāro Martas lomu. Tāpat arī lomas, kas varētu būt saistītas ar Martas tēlu. Lai arī meitenes vēl cer gan uz Marijas, gan Kristīnes un citu draudzeņu varonēm, otrajā vietā tēls, kuram vislielākā piekrišana, ir Martas lielākā ienaidniece – Baiba

Acīmredzot ne tikai skatītājus, bet arī potenciālas aktrises piesaista kolorīti raksturi, kas pierāda, ka pēc būtības mūsu dāmas un jaunkundzes nav nekādas ”sedzacītes”:  “Vēlos spēlēt Baibas lomu. Man šķiet, ka esam līdzīgas rakstura īpašību ziņā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairākas kandidātes cer uz lomu, kura raksturā būtu kaut nedaudz līdzīga tieši Baibai, kā arī mērķē uz Baibas meitas Esteres lomu.  Par savu iecienīto seriāla tēlu konkursa dalībnieces raksta:

”Es vēlētos Baibas lomu, jo man viņa patīk un esmu stāvoklī. Man būtu viegli notēlot Baibu, kura ir stāvoklī no Mārtiņa.”

”Seriālā labprāt spēlētu Baibas vai Jolantas lomu, jo tumšmates arī mēdz būt naivas un trakas – gluži kā es.”

”Seriālā vēlos tēlot Baibas bērnu, jo man loti patīk Baiba. Viņa ir atraktīva, jautra, mīļa un būtu man superīga mamma. ”

”Es vēlētos humora, intrigu pilnu lomu. Piemēram, Baibas (Elīnas Vānes) meitas Esteres lomu.”

”Kaut ko līdzīgu Baibas lomai. Pēc draugu un manām pašas domām, man tādas lomas padodas.”

“Vēlētos iejusties tēlā, kas līdzīgs Baibai, jo viņas humoristiskais skats uz dzīvi liek smieties.”

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas