FOTO: aktrises meklējumu konkurss turpinās. Viņas visas grib būt Martas…

11 komentāri

Pēc daudzpunktiem var sekot gan vārds “māsa”, gan “meita”, gan “krustmeita”, gan “draudzene”, gan “māsīca”. Protams, arī pašu Martu vēlas tēlot gana daudz nākamo aktrišu. Marta neapšaubāmi ir vispopulārākais tēls seriālā Viņas melo labāk.

Ir konkursa dalībnieces, kuras sevī saskata vizuālu līdzību ar Martu (un jāteic, ka vairākām no viņām tiešām ir taisnība). Līdzīgās jaunietes ļoti pamatoti uzskata, ka viņas varētu tēlot kādu Martas radinieci – meitu, māsu vai māsīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viena no pretendentēm vēlētos būt Martas krustmeita no Valmieras, cita – Martas māsīca, kas apciemotu viņu darbā, palīdzētu risināt viņas mīlas problēmas.

Citas par savu priekšrocību uz Martas lomu uzskata līdzīgo raksturu, taču viena no jaunajām aktrisēm vēlētos spēlēt aktrises Evijas Skultes atveidoto lomu tāpēc, ka Martai ir ļoti plaša garderobe.

Lūk, ko par Martu saka konkursa dalībnieces: “Viņa ir koķeta un nedaudz riebīga…”, “Martas otrais vārds ir Drāma..”, “Mazliet koķeta, bet tajā pašā laikā gudra”, “Īsts sievišķības iemiesojums…”

Foto

11 komentāri

TOP komentāri

 • Zigis
  +4

  Zigis

  Tak nebūs drošvien tāda loma kad tur baigi varēs filmēties katrā sērijā drošvien kaut kādas medmāsas,oficiantes vai kaut ka tā nu epizodiski ta ka meitenes baigi neceriet kad jus tagat kļūsiet par seriāla zvaigznēm:D

  27.05.2016 13:07

 • Lācis
  +2

  Lācis

  Redzēju daudz nesmukas meitenes...

  27.05.2016 10:55

 • Atis
  +1

  Atis

  Jumi tu vari but Baibas bebis bet Signe bus ta maza baibas meitina

  29.05.2016 08:43

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas