Dzeltenas narcises un raibs taurenis. Smelies idejas Lieldienu dekoriem no Ivetas Simsones!

0 komentāri

Pērn, kad tuvojās Helovīns, bet vēlāk – Ziemassvētki, Skaties.lv/Sievietei tevi aicināja ielūkoties Rīgas Dinamo tehniskā direktora un Tv3 spēles Superbingo vadītāja Armanda Simsona mājās. Armanda sieva Iveta katru gadu par prieku sev  un savai ģimenei izdekorē dzīvokli gaidāmo svētku noskaņās. Tas ir Ivetas vaļasprieks, un viņa allaž izdomā ko jaunu, papildina savu ideju vācelīti un dekoru krājumus. Var tikai apbrīnot!

Atkal ir sācies “Ivetas laiks”, jo tuvojas Lieldienas un ir iespēja mājās ienest pavasara krāsas. Ivetai katru gadu Lieldienu dekorējumos dominē dzeltenā krāsa, jo tieši tā visai ģimenei asociējas ar pavasari un saulīti. Protams, ka visas trīs Ivetas un Armanda meitas palīdzēja mammai krāsot koku zarus un pēc tam tos izdekorēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aplūko foto un smelies iedvesmu! Iespējams, arī tev iepatiksies kāda no Ivetas idejām un paspēsi to realizēt vēl līdz Lieldienām. Taču pats galvenais, – iesaisti dekorēšanas procesā arī jauno paaudzi!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas