Desmit slavenākās Latvijas seniores

6 komentāri

Mēs, latvietes, varam lepoties, ka esam skaistākās sievietes pasaulē. Latvijā dzīvo gana daudz talantīgu sieviešu, par kurām vēl neesam dzirdējušas, bet – kā ir ar tām, kuras savu talantu ir atrādījušas ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē? Vai par tām neesam piemirsušas?

Talantīgas, skaistas, gudras un pozitīvas – tā mēs varētu raksturot, mūsuprāt, desmit slavenākās Latvijas sievietes, kuru darbi un sasniegumi ir aktuāli vēl šobaltdien, kā arī palikuši vēsturē, ko derētu atcerēties, un mēs vēl ilgi varētu ar to lepoties. Sportistes, aktrises, mūziķes, dejotājas, politiķes – visas viņas ir brīnišķīgi cilvēki un personības. Varam lepoties, ka esam latvietes, un ka mūsu vidū arī ir sievietes, kuras spēj mūs iedvesmot un tiekties pēc dzīves mērķa. Tādēļ, esam apkopojušas slavenākās Latvijas seniores.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Olga Dreģe

Foto

Vaira Vīķe-Freiberga

Foto

Lana Paula

Foto: LETA

Uļjana Semjonova

Foto

Margarita Vilcāne

Foto

Ilze Vazdika

Foto

Olga Freiberga

Foto

Ausma Kantāne

Foto

Džemma Skulme

Foto

Baiba Indriksone

Foto

6 komentāri

TOP komentāri

 • Skills
  +3

  Skills

  Ha. Ja nebūtu tās Lanas droši vien tas Paula kungs tagad būtu nodzēries un neviens pat viņu nezinātu!
  Aiz katra spēcīga vīrieša stāv spēcīga sieviete!

  26.02.2016 16:48

 • daile
  0

  daile

  Mana favorīte ever - Olga Dreģe. Kad biju sīka, skatījos "Velna kalpus" un jūsmoju par šo sievieti. Tagad, kad pati jau esmu iesirma, nepārstāju jūsmot par šīs sievietes šarmu, eleganci, talantu. Ļoti harizmātiska persona.
  Lai neizklausītos pārāk fanātiska, pieminēšu, ka , manai acij patīkama ir vēl Laima Vaikule, Margarita Vilcāne, Ilze Jurkāne.

  06.03.2016 14:04

 • Sima
  0

  Sima

  Toties tu, tanta, savu bildi vispār baidies citiem rādīt! Un pareizi dari, nav ko demonstrēt savu izburbušo, žults saēsto ģīmi! Hahahahaha! Un Zuze tāpat. Viņai gan cita diagnoze. Bet - lai nu paliek! Priekā, meitenes! Vairosim pozitīvo šajā pasaulē!

  28.02.2016 21:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas