Aktuāli. Apģērbs, kuru tev nevajadzētu vilkt, dodoties uz pirmo randiņu

0 komentāri

Lai arī daudzi var nepiekrist, tomēr ārējais izskats ir viens no noteicošajiem faktoriem, kas var ietekmēt abu pušu attīstības un nākotnes romantiskos piedzīvojumus.

Ne tikai izskatam un iekšējām skaistumam ir nozīme, bet arī apģērbam, kādu mēs izvēlamies. Viens no iemesliem, kādēļ sievietes iegādājas seksīgu un stilīgu apģērbu, ir ne tikai, lai pievēstu vīriešu acu uzmanību, bet arī, lai parādītu citām sievietēm, ka tiešu tu esi visskaistākā, stilīgākā un iekārojamākā. Pirmā randiņa viens no galvenajiem likumiem ir – pareiza apģērba, aksesuāru un kosmētikas izvēle. Neizvēlies apavus ar augstu papēdi, tas nebūs ērti, un iespējams, tavs topošais draugs, tev ir sagādājis pārsteigumu pie dabas krūts, arī mini kleitas nebūs pareizā izvēle, jo tu par sevi vari atstāt maldīgu iespaidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien apkopojām apģērbus un aksesuārus, no kuriem tev būtu jāizvairās, dodoties uz pirmo randiņu, jo galu galā, tu taču uz puisi vēlēsies atstāt tikai to labāko iespaidu, vai ne? Pirmā randiņa tabu apģērba izvēli, skaties foto galerijā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas